Erdészek emlékére - Bélmegyer
Geocaching túra Kovács Péter kerületvezető erdész emlékére.
"Kellemes sétára hívlak benneteket Bélmegyer nagyközség környékére. Régóta lakott hely, a mai Bélmegyer 1946-ban alakult település.
Az autót hagyjuk a falu szélén, nagyon rossz állapotban van az út. Végig lehet menni a kastélyig, erdészházig autóval, de én nem ajánlom.
Menjünk tovább gyalogosan vagy kerékpárral.
Sajnos csak kívülről tudjátok megnézni a Bélmegyer Fáspuszta Wenckheim vadászkastélyt. Magántulajdonban van. Ha szerencsétek van, Tímár Sándor helytartó ott van, biztosan beenged.